Pojďte se dozvědět něco bližšího o řízení technologického celku z počítače, tabletu nebo dokonce mobilního telefonu na dálku, třeba i z jiného koutu planety Země.

Díky volně programovatelným řídícím systémům AMiT, které nasazujeme na řízení rodinných domů, velkých adminstračních budov nebo průmyslové řízení technologických celků, můžeme tento proces přenést na obrazovku stolního počítače. V dnešní době, ale každý z nás nosí v kapse LCD displej, ze kterého můžeme provádět řízení čehokoliv a odkudkoliv. Jednoduchý příklad v Rodinném domě nebo bytě: vytápění plynovým kotlem, s rodinnou v zimě odjedeme na hory na více dnů a v tuto chvíli se dálkový přístup hodí. Místnosti necháme temperovat v útlumu a než se budeme chtít vrátit, dálkovým přístupem provedeme potřebné operace a přijedeme rovnou do příjemně protopené domácnosti. Díky těmto přístupům můžeme šetřit nemalé náklady na energie, které budou stále dražší. Díky volné programovatelnosti se může řídit cokoliv v rodinné domě nebo bytě. Různé příklady: řízení předokenních rolet, řízení bazénu, plynové a krbové vytápění, jednoduché zabezpečovací zařízení, osvětlení domu a zahrady nebo solární fotovoltaika. Množství je nepřeberné a záleží jen na zákazníkovi, co vše bude chtít řídit.

Asi si říkáte, že je to velmi složité, ale není. Řídící systém se připojí v blízkosti technologického celku nejčastěji plynový kotel, k němu se přivede obyčejný síťový kabel, který vede do routeru Vaší domácí sítě. Ten obstará veškerou komunikaci v rámci lokální sítě LAN a dokáže veškerá data poskytnout do internetu WAN. Díky webovému serveru, který zprostředkovává data mezi řídícím systémem a uživatelem, vůbec nezáleží jaký telefon, tablet a systém na něm běžící Windows, Linux, Android, FireFox, Apple, je to úplně jedno. Stačí jakýkoliv prohlížeč internetu, znát svoji adresu a řízení je rázem hračka.

Co se týče cen tak jsou velmi individuální. Malý celek se může vejít i do rozpočtu kolem dvaceti tisíc, s nároky na vyšší požadavky řízení samozřejmě cena vzrůstá. Proto vždy nabízíme individuální řešení pro řízení technologického celku.

slovo od zákazníka: ...byl jsem na dovolené v zahraničí, než jsem sedl do letadla tak jsem se na letišti připojil tabletem domů, nastavil potřebné parametry a mohl se těšit na příjezd do tepla.

3D vizualizace

vizualizace.euvizualizace.euvizualizace.euvizualizace.eu

Pokud máte 3D projekt, Vašeho domu tak obrázky se dají velmi efektivně použít, pokud ne, není problém celý dům vytvořit ve 3D. 
  

Rychlý kontakt

vizualizace.eu


petr@vizualizace.eu


608 887 655

(Vodafone)TOPlist